Būvju zibensaizsardzība

Jebkurā sarežģījuma objektu zibensaizsardzības uzstādīšana

Ar būvju zibensaizsardzību un pareizi izveidotu zemējumu Jūs vienmēr būsiet pasargāti no liekiem tēriņiem. Smalkos apmēros tie būs elektroierīču bojājumi, kuri var rasties pārsprieguma, zibens spēriena vai citu elektropiegādes traucējumu gadījumā. Lielie zaudējumi būvju zibensaizsardzības un/vai zemējuma neesamības vai trūkumu dēļ būs, ja lielais kaitējums tiks nodarīts pašai ēkai. Kā zināms, zibens spēriens ir ļoti spēcīga dabas parādība, kura spēj gan sagraut ēku, gan nodedzināt māju. No Latvijas apdrošinātāju statistikas redzams, ka joprojām ir liels to incidentu skaits, kuros atlīdzība tiek prasīta tieši pēc zibens radītajiem postījumiem.

Neuzmanība un/vai bezrūpīga attieksme pret ēkas elektrotīkla stāvokli un ikdienā lietotajām elektroierīcēm var novest pie ievērojamajiem zaudējumiem, ja zibens iesper ēkā vai ap to. Nemitīgi pieaugošais elektronisko iekārtu īpatsvars mājsaimniecībās veicina arī magnētiskā lauka pieaugumu, kas vēl vairāk pievelk zibeni. Tāpēc tik svarīgi laikus parūpēties par zibensaizsardzību un atbilstošo zemējumu, lai pēkšņi vienā brīdī nepaliktu bez mājas vai datora, kurš jau sen daudziem kļuvis par labāko draugu un vienīgo iztikas līdzekli.

Turklāt pērkona negaiss, kā varam pērn vērot, ir bijis ne tikai pavasara un vasaras mēnešos, bet arī vēlajā rudenī un pat ziemā. Līdz ar to velti domāt, ka var nogaidīt trīs karstos vasaras mēnešus un zibensaizsardzība vairs nav nepieciešama – Zeme, klimats un daba šobrīd ir pārmaiņu procesā, un šis pakalpojums arīdzan kļūst populārs cauru gadu.

Mēs sniegsim Jums visas nepieciešamās konsultācijas, kā Jūsu ēku pasargāt no zibens spēriena un nodrošināsim būvju zibensaizsardzības uzstādīšanu ēkā un ap to.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.