Dzesēšanas un sildīšanas sistēma

Visoptimālākie un kvalitatīvākie risinājumi

Pamatojoties uz statistikas datiem, 1/3 no visiem ugunsgrēkiem ziemas sezonā notiek dēļ nepareizi uzstādītajām sildīšanas un/vai dzesēšanas sistēmām. Tāpēc ļoti svarīgi, izvēloties ierīces un pieslēgumu veidus, paļauties uz sertificētiem un kvalificētiem speciālistiem, kuri sniegs padomu un veiks nepieciešamos darbus idēali – lai tas būtu ilgtspējīgi, droši un samērīgi.

 

Siltuma konvektori

Siltuma konvektori ir tādas apkures iekārtas, kuras tiek izmantotas telpu sildīšanai kā papildu vai galvenais siltuma avots. Lielākoties tie neder augstajiem mīnusiem, bet gan labprāt iederās mājoklī vai ofisā dregnajās rudens vai pavasara dienās.

Elektriskie siltuma konvektori atsevišķos gadījumos var tikt izmantoti efektīvas un drošas apkures sistēmas izveidošanai vai vienas telpas apsildīšanai. Siltuma konvektors noderēs gan privātmājā, gan vasarnīcā, gan dzīvoklī, šķūnī ar mājdzīvniekiem, ofisa telpā vai tirdzniecības zālē – principā jebkur, kur rodas nepieciešamība pēc siltuma.

Mūsu speciālisti izstāstīs, kādi mēdz būt elektriskie konvektori, ar ko tie atšķiras, kādiem uzdevumiem der, kurš no tiem patērēs vismazāk elektroenergijas utt. Piemēram, ja Jūs laicīgi neparūpējāties par silto grīdu uzstādīšanu, Jūsu telpās ļoti iederēsies cokola konvektors. Šis veids, cita starpā, iederēsies arī tad, ja dzīvoklī, piemēram, ir lielie panorāmas logi. Labs speciālists ieteiks arī papildu detaļas – aizsardzības nepieciešamību sensora veidā konvektorā. Klasiskajā variantā mēdz būt divu veidu sensori: apgāšanas aizsardzības sensors un sensors, kurš aizsargā konvektoru no korpusa pārkāršanas. Visas šīs lietas un detaļas Jums var izstāstīt profesionālis, un tas būtu jāizdara, jo no dzesēšanas un siltuma sistēmām ir atkarīgs ne tikai mantiskais stāvoklis, bet arī cilvēku dzīvības.

 

Siltās grīdas “DEVI”

Apsildāmās grīdas ir viens no apkures sistēmas paveidiem. Tās ir energoefektīvas un nodrošina mājīgumu un mājokļa iemītnieku maksimālu komfortu. Šeit būs neliels ieskats par šā apkures sistēmas paveidu.

Jebkurš silto grīdu instalācijas ieveidošanas speciālists var pateikt – projektu var uzskatīt par veiksmīgi pabeigtu, ja grīda ir ne pārāk karsta un ne pārāk auksta, un siltuma segums ir visur vienlīdz vienmērīgs.

Ne visi saprot, ka siltās grīdas ir tik pašpietiekams apkures sistēmas veids, ka var darboties arī autonomi, bez jebkādas papildu centrālās apkures sistēmas vai citām blakus sistēmām. Tās ir samērā autonomas tāpēc, ka grīdas, pie pareizi uzstādītās siltuma sistēmas, vienmērīgi izstaro siltumu uz augšu. Izstarojošo siltumu nodrošina karstā ūdens caurules vai elektriskie vadi, kas atrodas zem grīdas. Kad neredzamie termiskā starojuma viļņi paceļas no apakšas, tie sasilda visus objektus, ar kuriem tie atrodas ciešā saskarsmē, un tie, savukārt, izstaro uzņemto siltumu. Lai gan gaisa temperatūra saglabājas samērā nemainīga, Jūs jūtaties ērti, jo apkārtējās virsmas “nezog” Jūsu ķermeņa siltumu. Līdz ar to siltās grīdas ir ne tikai patīkamas kājām, bet ir arī ļoti efektīvs veids kā sildīt visu māju un samazināt enerģijas izmaksas.

Siltās grīdas “DEVI” ir samērā vienkārši un ātri montējamas grīdas, kuras, turklāt, ir kvalitatīvas un energoefektīvas.

Iesakām vērsties pie mūsu speciālistiem, lai noteiktu sev visoptimālāko un kvalitatīvāko silto grīdu ieklāšanas projektu, kas būs ilgtspējīgs un der tieši Jūsu paradumiem un mājas platībai.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.