Par mums

Īsi par mūsu uzņēmumu

Par IJ ENERGO SIA

Uzņēmums IJ Energo SIA tika dibināts 2014. gadā, un gadu gaitā mums ir izdevies ievērojami paplašināt savu pakalpojumu klāstu. Mēs cenšamies, lai klientam patīk mūsu darba rezultāts, jo apmierināts klients var mūs ieteikt saviem draugiem un paziņām, kas uzlabo uzņēmuma reputāciju un nodrošina jaunus pasūtījumus. Mūsu elektriķi ir profesionāļi ar plašu pieredzi elektroinstalācijas darbu veikšanā.

Uzņēmumā strādā kvalificēti inženieri un montieri ar lielu pieredzi visā Latvijā. Sākot ar visvienkāršākajiem montāžas darbiem, mēs esam vienmērīgi, bet stabili attīstījuši savu ražošanas bāzi, paaugstinājuši personāla kvalifikāciju un apguvuši arvien jaunas darbības. Mēs īstenojam visaptverošu pieeju, kas ļauj jums izvairīties no visām problēmām: tehnisko specifikāciju iegūšana, projektēšana, visi apstiprinājumi, atļauju izsniegšana, dokumentācijas jautājumi, ekspertīze un objekta nodošana ekspluatācijā “līdz atslēgai”.

Vēl neesat pārliecināti?

Kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu uzņēmuma politika vienmēr ir orientēta uz klientu. Mēs augstu vērtējam katru savu klientu un cenšamies visus uzdevumus veikt kvalitatīvi, pilnā apjomā un noteiktajā termiņā.
- 01
Licencēts uzņēmums

Ir pieejami visi nepieciešamas atļaujas un licences.

- 02
Pieredze

IJ Energo SIA sniedz elektromontāžas pakalpojumus kopš 2014. gada.

- 03
Izdevīgas cenas materiālam

Tiešie līgumi ar dažādiem materiālu piegādātājiem. Liels ražotāju klāsts.

- 04
Godīgas cenas pakalpojumiem

Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, jūs vienmēr varat rēķināties ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

- 05
Dažāda veida sadarbība

Mēs strādājam ar uzņēmumiem, valsts iestādēm un privātpersonām.

Saules paneļu uzstādīšana

Mūsu pakalpojumi

Piedāvājam aplūkot mūsu sniegto pakalpojumu klāstu.