Vājstrāvas tīkli

Dažādu vājstrāvas sistēmu montāža un sakaru tīkli

Mēs veicam dažādu vājstrāvas sistēmu montāžu, uzstādām sakaru tīklus un ugunsdrošības sistēmu tīklus, kas ir pieprasīti mūsdienu būvniecības kompleksā. Tāpat veicam novecojušo vai bojāto inženiertehnisko sistēmu modernizēšanu un rekonstrukciju.

Ko parasti dara vājstrāvu speciālists? Vājstrāvu montieris veic vājstrāvu un elektrisko sakaru tīklu ierīkošanu un būvniecību, veic izbūvētā tīkla parametra mērījumus, nepieciešamības gadījumā noformējot mērījumu protokolus. Sertificēts vājstrāvu montieris visu izpilddokumentāciju sagatavo un noformē atbilstoši visām nepieciešamajām prasībām, noteiktajām normatīvajos aktos, kā arī, pamatojoties uz klienta vēlmēm.

Vispieprasītākais vājstrāvu sistēmu ierīkošanas pakalpojums ir ugunsdrošības signalizācijas tīklu ierīkošana. Ugunsgrēks, diemžēl, ir viena no lielākajām nelaimēm, kas var piemeklēt cilvēku vai biznesu – uguns liesmas nesaudzē ne mantu, ne cilvēkus, un var nodarīt ne tikai neizmērāmus zaudējumus, bet kaitēt veselībai vai pat atņemt cilvēkam dzīvību. Ja Jūsu mājā vai darbā ir pareizi izveidotā ugunsdrošības sistēma, Jūsu mājas iemītnieki vai darbinieki atrodas drošos apstākļos. Drošie apstākļi, savukārt, padara dzīvi krāsaināku, darba procesu – raitāku. Pie pareizi ierīkotās ugunsdrošības sistēmas Jums arī kā uzņēmējam nav jāsatraucas par dažādām ķibelēm, kas rodas bojātu iekārtu, ierīču un cilvēcisku faktoru dēļ.

Pie citiem – ne mazāk svarīgiem – vājstrāvu tīklu veidiem pieder apsardzes signalizācijas, apziņošanas sistēmas, piekļūšanas kontroles sistēmas, telekomunikācijas tīkli, datortīkli, videonovērošanas sistēmas u.tml. Mūsu speciālistiem ir lieliska pieredze inženiertehnisku sistēmu projektēšanas, būvniecības un servisa apkalpošanas jomā, t.sk. vājstrāvu tīklu ierīkošanā, zināšanas par šo sistēmu uzbūvi un uzbūves niansēm un varbūtībām, līdztekus tehniskajai domāšanai. Līdz ar to Jums tiks piedāvāti visi iespējamie vājstrāvu sistēmas ierīkošanas optimālākie varianti!

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.