Elektromontāžas pakalpojumi

Visa veida elektromontāža un instalācijas

Mēs veicam visa veida elektromontāžas darbus un kvalitatīvo elektroinstalāciju, dažādu spriegumu kategorijās.

Elektrība ir jāpārraida no vienas vietas uz otru, kas izraisa dažu veidu vadoša materiāla pretestības zudumus, kā arī citus ietekmējošus faktorus. Ja mēs palielināsim spriegumu, zudumi samazināsies, bet tajā pašā laikā tam ir nepieciešama lielāka izolācija pie augsta sprieguma. Tāpēc ir metodes, kas nosaka visekonomiskāko sprieguma vērtību, pie kuras tiek līdzsvaroti visi energoresursi līdztekus naudas līdzekļu ekonomijai.

Spriegumi mēdz būt dažādi: 6 V, 12 V, 24 V, 48 V, 110 V, 220 V, 230 V, 380 V, 400 V, 440 V, 690 V. Norādītie zemie spriegumi – 6V, 12V, 24V, 48V – ir iegūstami no avotiem, ko izmanto līdzstrāvas sprieguma ģenerēšanai. Maiņstrāvas spriegumu – 110V-690V – nosaka elektroenerģijas ražošanas un pārvades sistēmas (transformatori un tamlīdzīgi). Mūsu komanda lielākoties veic visizplatītākos un pieprasītākos no instalācijām – 6V, 12V, 24V, 230V (220V), 400V (380V), 0,4KV (380V) pieslēgumus. Tāpēc jebkuras sarežģītības elektromontāža un instalācija, kā arī iekārtu pieslēgšana ir mums pa rokai.

Visa veida elektromontāžu un instalāciju veicam gan dzīvojamos, gan komerciālajos, gan rūpnieciskajos īpašumos. Strādājam arī projektu darbos – gan izpildot projekta dokumentāciju, gan piedaloties kādā tās daļā (piemēram, cenu aptaujas, publiskie iepirkumi, konkursi utt.).

Tāpat mūsu speciālisti nodrošinās elektrisko vadu pārbaudi un veiks traucējummeklēšanu.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.