Ugunsdzēsības sistēma

Dažādu veidu ugunsdzēsības sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Pati primitīvāka ugunsdzēsības sistēma kopš senajiem laikiem ir rokas ugunsdzēšamā aparāta esība konkrētajā objektā. Amizanti, bet tā tiešām ir pašpietiekama ugunsdzēsības sistēma visvienkāršākajam objektam, un ir vismazākais, kas Jums būtu jānodrošina, lai justos droši un tiktu pasargātiem no ugunsgrēka draudiem.

Tāpat visi esam redzējuši virszemes ugunsdzēsības hidrantus – speciālas ierīces, kuras ir domātas ūdens ņemšanai no ūdensvada ugunsgrēka dzēšanas procesā. Līdztekus pazemes hidrantiem, ko mēs nevaram redzēt, un kuri vairāk iederās citos klimatiskajos apstākļos (hidrantiem nav jāsasalst aukstajā ziemas laikā, jo tādējādi tie nevar nodrošināt ūdens padevi), ugunsdzēsības hidranti ir ugunsdzēsības sistēmu sastāvdaļa.

Tas, ko no savas puses piedāvā kvalificēti inženieri pašā ēkā, ir ugunsdzēsības sistēmas “neredzamā” daļa – samērā sarežģīta inženiertehnisko sistēmu un dažādu organizatorisko pasākumu komplekss, kas vērsts uz ēku un cilvēku dzīvību aizsardzību, ātru reaģēšanu uz dūmu izplatīšanu un uguns liesmām. Šobrīd prakstiski visas ugunsdzēsības sistēmas ir automatizētas, un iekļauj sevī t.sk. apziņošanas (ugunsgrēka brīdinājuma) sistēmas uzstādīšanu, nepieciešamības gadījumā – automātiskās balss brīdinājuma sistēmas ugunsgrēka gadījumā.

Jebkura ugunsdzēsības sistēmas uzstādīšana sākas ar ugunsdzēsības sistēmu projektēšanu. Pēc tam – pēc saskaņošanas ar klientu – mēs veicam ugunsdzēsības sistēmas uzstādīšanu, kā arī nodrošinām tās turpmāku apkopi un kārtējās pārbaudes.

Mēs nodarbojamies ar dažādu veidu ugunsdzēsības sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu, kā arī apkopi. Ja Jums ir jautājumi vai Jūs vēlaties pasūtīt ugunsdzēsības sistēmas projektu vai saņemt konsultāciju,  zvaniet mums vai rakstiet.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.