Elektromobiļu lādēšanas stacijas

Autotransporta lādēšanas iekārtu tirdzniecība un uzstādīšana

Autouzlādes stacijas

Kaut arī elektromobiļa īpašniekam nav obligāti jāizmanto īpašas uzlādes stacijas elektriskā transportlīdzekļa uzlādei (elektrokaru var uzlādēt no standarta Eiropas 220 voltu kontaktligzdas), tomēr īpašai, pareizi izveidotai, elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijai ir priekšrocības –  ātruma un drošības ziņā.

 Elektromobiļa uzlādes ātrums no 220 V tīkla vs. autouzlādes stacijas

Lai aprēķinātu elektriskā transportlīdzekļa uzlādes laiku, par piemēru paņemsim “Tesla” automobiļa modeli ar 75 kWh akumulatoru. Lai to pilnībā uzlādētu stundas laikā, ir jāpiegādā 75 kW jauda.​ Lai uzlādētu to trīs stundu laikā – 25 kW. Uzlādes laiks tiek aprēķināts pēc formulas “akumulatora jauda (kWh)”/”lādētāja jauda (kW)” = uzlādes laiks (h).

Tādējādi elektriskā transportlīdzekļa akumulators ar jaudu 75 kWh tiks uzlādēts:

  • no standarta mājsaimniecības Eiropas kontaktligzdas ≈21 stundu laikā (spriegums 220 volti un strāvas stiprums 16 ampēri);
  • no autouzlādes stacijas ar strāvas jaudu 22 kW ≈3 stundu laikā.

Mūsuprāt, ir acīmredzams laika resursu izdevīgums, kāpēc tāda stacija obligāti būtu jāierīko savā mājā, blakus tai vai arī savas komercdarbības vietā, lai piesaistītu klientus arī citiem saviem pakalpojumiem – piemēram, lai pievilinātu viņus uz tasīti kafijas savā kafejnīcā, kamēr automobilis lādējas.

Elektriskās degvielas uzpildes stacijas kā bizness. Kā nopelnīt naudu, uzlādējot elektriskos transportlīdzekļus?

Elektomobiļu skaits tikai augs, līdz ar to ir vērts padomāt par to, lai autouzlādes stacijas pakalpojumus padarītu par savu saimniecisko darbību. Kā jau minējām iepriekš, tas dos būtisku ieguvumu Jūsu pamatkomercdarbībai – kamēr auto uzlādējas, Jūsu klients pie Jums iepērkas vai izmanto Jūsu pakalpojumus. Bet Jūs variet apsvērt arī tādu ideju kā pilnībā pievērsties šim biznesam.

Mēs jebkurā gadījumā sniegsim Jums visas nepieciešamās konsultācijas un neatkarīgi no tā, vai autouzlādes staciju lietosiet savā mājsaimniecībā vai izveidosiet uzlādes staciju klientiem (līdzīgi kā darbojas degvielas uzpildes stacijas), izvēlēsimies optimālāku risinājumu un noteiksim saprātīgus termiņus un cenas.

Tāpat sniegsim konsultācijas un uzstādīsim visas nepieciešamas autouzlādes iekārtas, ieskaitot uzlādes vadu pieslēgšanu, portatīvo un stacionāro uzlādes staciju pieslēgšanu, kā arī nodrošināsim to garantiju un remontu.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.