Signalizācijas

Dažāda veida apsardzes sistēmas

Pie vājstrāvu tīklu veidiem, ko uzstāda mūsu speciālisti, pieder arī dažāda veida apsardzes signalizācijas.

Kā bieži dzirdam, mēdz būt tā saucamās pretielaušanās signalizācijas – ar videonovērošanu vai bez tās, kā arī ugunsdrošības signalizācijas – ar termodevējiem, dūmu detektoriem un tamlīdzīgiem aksesuāriem. Bieži nākas dzirdēt arī tādu terminu kā “apsardzes signalizācija”, kas būtībā ir sinonīms pretielaušanās signalizācijai. Pastāv arī trešais signalizācijas veids – trauksmes signalizācija.

Mūsdienās šo signalizāciju ieviešana mājās vai komeciālajā vai rūpnieciskajā objektā kļūst par nepieciešamību – līdztekus pārējiem pakalpojumiem: telekomunikācijām, videonovērošanai, atkritumu izvešanai, IT, TV, sakaru kabeļu tīkliem u.c.

Apsardzes signalizācijas sistēmu galvenais uzdevums ir operatīvi paziņot telpu īpašniekiem vai tiesībsargājošajām iestādēm par mēģinājumu nelegāli iekļūt apsargājamo telpu teritorijā. Aplūkojot apsardzes sistēmas, parasti tiek nošķirti šādi signalizāciju veidi:

  • autonomā signalizācija;
  • telefona signalizācija;
  • GSM signalizācija un
  • signalizācija ar izeju uz drošības pulti.

Ugunsgrēka vai ugunsdrošības signalizācijas tiek paredzētas laicīgai ugunsgrēka atklāšanai, dažādu tehnoloģisko iekārtu vadībai, kā arī citu ugunsdrošības sistēmu kontrolei (ziņošana, dūmu likvidācija, ugunsgrēka dzēšana ar ūdeni, u.c.).

Aplūkojot ugunsgrēka vai ugunsdrošības sistēmas, parasti tiek nošķirti šādi signalizāciju veidi:

  • autonomā signalizācija un
  • signalizācija ar izeju uz drošības pulti.

Trauksmes signalizācija, savukārt, nodrošina paziņojumu veidošanu un to pārsūtīšanu par objekta aplaupīšanu. Šajā gadījumā trauksmes signālu var dot manuāli, nospiežot pogu vai pedāli, vai ģenerēt automātiski – piemēram, kad tiek salauzta veikala vitrīna.

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.