Videonovērošana

Videonovērošanas sistēmas privātmājām un komerciāliem objektiem

Videonovērošanas sistēmas ierīkošana mājās vai darba objektā ir moderns pakalpojumu veids. Tas kļūst aizvien izplatītāks, jo līdz ar tehnoloģiju attīstību Jūs varat pieslēgties pie videonovērošanas sistēmas no jebkuras pasaules malas un jebkurā sev vēlamajā laikā.

Videonovērošana pieder pie vājstrāvas sistēmām. Mēs veicam videonovērošanas sistēmas montāžu, tīklu ierīkošanu, kā arī veicam novecojušo vai bojāto videonovērošanas sistēmu modernizēšanu un rekonstrukciju. Pēdējais ir ļoti izplatīts pakalpojums, jo ne visi vēlas jau esošu, bet ne tik modernu videonovērošanas sistēmu izjaukt. Līdz ar to piedāvājam videonovērošanas sistēmu mājai, bāriem, restorāniem, autostāvvietām un daudziem citiem objektiem pieslēgt tādējādi, lai Jūs varētu pārskatīt video attālināti – izmantojot viedtālruni, planšeti vai jebkuru datoru, ar Interneta starpniecību. Videokameras, savukārt, paliek uz vietas, bet sistēma tiek modernizēta, integrējot vismodernākās tehnoloģijas kopējās drošības struktūras kompleksā.

Ja Jums vēl nav videonovērošana, varam uzstādīt tādu – sākot no vienas kameras līdz pat veselam un sarežģītam videonovērošanas sistēmu kompleksam. Vājstrāvu speciālists veiks visus nepieciešamos mērījumus, vājstrāvu un elektrisko sakaru tīklu ierīkošanu un videokameru uzstādīšanu. Sertificēts vājstrāvu montieris visu izpilddokumentāciju sagatavo un noformē atbilstoši visām nepieciešamajām prasībām, noteiktajām normatīvajos aktos, kā arī, pamatojoties uz klienta vēlmēm.

Zādzība, diemžēl, ir bieži sastopamā nelaime, kas var piemeklēt cilvēku vai biznesu. Zādzības rezultātā tiek nodarīti zaudējumi, bet atsevišķos gadījumos – ja tā ir laupīšana – var kaitēt Jūsu iemītnieku veselībai vai pat atņemt cilvēkam dzīvību.

Ja Jūsu mājā vai darbā ir pareizi izveidotā videonovērošanas sistēma, Jūsu mājas iemītnieki vai darbinieki atrodas drošos apstākļos. Drošie apstākļi, savukārt, padara dzīvi krāsaināku, darba procesu – raitāku. Pie pareizi ierīkotās videonovērošanas sistēmas Jums kā uzņēmējam nav jāsatraucas par dažādām ķibelēm, kas rodas zādzības, laupīšanas, nelaimes gadījumu darbā rezultātā un/vai darbinieku darba drošības instruktāžas neievērošanas dēļ. Videonovērošana palīdzēs Jums atklāt noziegumu un saglabāt pierādījumus.


            Mūsu speciālistiem ir lieliska pieredze videonovērošanas sistēmu projektēšanas, uzstādīšanas un apkalpošanas jomā, t.sk. vājstrāvu videonovērošanas sistēmu tīklu ierīkošanā, zināšanas par šo sistēmu uzbūvi un uzbūves niansēm un varbūtībām, līdztekus tehniskajai domāšanai. Līdz ar to Jums tiks piedāvāti visi iespējamie videonovērošanas sistēmas ierīkošanas optimālākie varianti!

Ieinteresēja mūsu pakalpojumi?

Droši ar mums sazinieties jums ērtākā veidā un mūsu speciālisti atbildēs uz jautājumiem par mūsu pakalpojumiem.